Milan Smutný |

MUŽI NEBODOVALI

Máme za sebou 3. zápas rosického florbalového týmu a bohužel se nám zápas výsledkově nepovedl ????

Do zápasu jsme vstoupili velmi špatně. V rozmezí 5. – 7. minuty jsme inkasovali 3 góly, kdy jsme nedokázali přenést jasné instrukce z šatny na hřiště. Do konce první třetiny jsme obdrželi ještě jeden gól. Skóre 0:4 po první třetině nebylo příliš lichotivé. Druhá a třetí třetina byla výsledkově již lepší a skóre bylo 2:3 ????
Stále ještě sbíráme zkušenosti při přechodu z juniorského na mužský vyzrálý florbal. Bude to chtít ještě chvíli času, ale tým máme zajímavý a nadějný. Držte nám pěsti do dalších zápasů. Další kolo odehrajeme 26.10. v Brně na hale VUT ????

Fotogalerie

Další fotografie

Konec sezóny: rok plný zápasů, emocí a společných zážitků

Sezóna 2025/2026 je za námi a ve Florbal Rosice máme za sebou další rok plný turnajů, tréninků, radosti ze hry i týmových úspěchů....